Hot Products
60A 12V Latching Relay t
60A 12V Latching Relay
Product OverviewThe MLQ-60 magnetic latching relay has a contact load of 60A and is a key component of...
12V Male Thread Electric Plastic Solenoid Valve
MAD-S-112-A(5)
12V Mini Automotive Applications Relay MAD
·Rated Voltage: DC12V 24V 36V; AC110V 220V  50/60Hz ·Spacing: 2.5*24 mm ·Operate Life: ≥100000 times OPS ·Itinerary: 5mm
Overview:
Product Model: FPD360T2
Rated Voltage: DC12V 24V 36V AC110V 220V 50/60Hz
Operate Life: ≥100000 OPS
Spacing: 2.5*24 mm
Itinerary 5mm